Skip to content Skip to footer

Kurucudan Mesaj

Mehmet ÇOKYAŞAR

Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız;

Demsaş Metal ailesi olarak 1984 yılından bu yana daima çalışmayı ve üretmeyi seven, doğruluktan ve dürüstlükten koşullar ne olursa olsun bir an için bile vazgeçmeyen çalışma prensibimiz ile gerek yurt içinde gerekse 30’dan fazla ülkeye gerçekleştirmiş olduğumuz ihracat ile yurt dışında ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Ülkemizin değerlerine, gücüne ve geleceğine duyduğumuz güven ile kurulduğumuz günden bu yana teknolojiyi yakından takip eden ve çevreyi koruyan hassas tavrımız ile kendi alanında sektörün en iyilerinden olma hedefimiz doğrultusunda yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Sektöründe nadir tam entegre alüminyum tesislerinden biri olarak, “tek nokta çözüm ortağı” bilincini ilke edinerek, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını kalitemizden ödün vermeksizin, en hızlı şekilde karşılamaktayız. Değişime ve gelişime her daim kucak açmakta, başarının yalnızca üretim ile sınırlı olmadığını bilmekteyiz. Bu çerçevede dijital dönüşümü benimseyerek gençlerimize iyi bir gelecek sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Bu yolda büyük bir titizlik ve özveri ile çalışan, sahip olduğu tecrübelerini ortaya koyarak yaptıkları işe gönül veren çalışanlarımıza, bizleri her zaman bir adım yukarıya taşıyan müşterilerimize ve tüm iş ortaklarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımla.